Таїланд відмінює налоги на криптоактиви для емітентних інвестиційних токенів

Кабінет міністрів Тайланда змінив корпоративний підхідний налог і налог на додану вартість для компаній, що випускають цифрові токени для інвестицій. Про це повідомляє Reuters.

Представниця уряду Рачада Дхнадирек заявила, що завдяки цьому рішенню емітенти отримають доступ до альтернативних способів залучення капіталу за допомогою інвестиційних токенів у доповненні до традиційних методів, таких як боргові зобов’язання.

За оцінкою влади, протягом наступних двох років таких активів буде випущено на суму $3,71 млрд.

Це означає, що Таїланд втратив близько $1,01 млрд податкових надходжень.

Згідно із заявою міністра фінансів Архома Термпітаяпаісіта (Arkhom Termpittayapaisith) нова політика налогообкладення криптовалюти в Таїланді буде поширена на всіх учасників ринку цифрових активів, що випускають інвестиційні токени.

Правительство Таїланду погодилося повністю відмовитися від сплати даних компаній на прибуток і налогів на додану вартість, для створення благоприятних умов по залученню додаткового капіталу в економіку країни.

«Національні компанії отримають доступ до альтернативних способів залучення капіталу за допомогою інвестиційних токенів у доповненні до традиційних методів, таких як боргові зобов’язання. За оцінками уряду, протягом наступних двох років на цифровому ринку країни можуть бути запропоновані інвестиційні токени на суму 128 млрд бат, близько $4 млрд», — повідомив журналіст прес-секретар уряду Рачада Дхнадірек (Rachada Dhnadirek).

Міністр Архом додав, щоб отримати звільнення від налогообложень, всі інвестиційні криптокомпанії, які планують здійснювати діяльність на території країни, повинні зареєструвати проспект емісії токенів у державного регулятора Тайланда.

Інвестиційні монети являють собою токенізовані аналоги реальних активів, які прив’язані до їх вартості. Імі можуть бути акції, драгметали, нерухомість.

Раніше Таїланд змінив НДС на переклади цифрових активів до кінця 2023 року.

Постанова діє тільки в тому випадку, якщо транзакція здійснювалася через ліцензовану криптобіржу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

%d блогерам подобається це: