Перший вантажний потяг «Китай – Лаос – Таїланд» залишив Куньмін

7 лютого у другій половині дня міжнародний вантажний потяг «Китай – Лаос – Таїланд», завантажений 19 контейнерами холодильної ланцюга з 280 тоннами свіжих овочів, залишив центральну станцію Куньмін у провінції Юньнань.

Це ознаменувало успішний запуск залізничних перевезень Китай-Лаос-Таїланд в обох напрямках.

Згідно з повідомленнями, очікується, що вантажний потяг “Китай – Лаос – Таїланд” прибуде до Бангкока через 55 годин після відправлення, що приблизно на добу швидше, ніж при залізнично-автомобільних інтермодальних перевезеннях. При цьому вартість транспортування знижується на понад 20%. Коли поїзд повернеться до Китаю, він доставить сезонні фрукти, такі як тайський лонган та дуріан.

За наявними відомостями, різноманітність товарів, що перевозяться через кордони Китайсько-Лаоською залізницею, розширилася з більш ніж 10 видів вантажів у перші дні її відкриття до понад 1200 видів із загальним обсягом вантажів понад 2,5 млн тонн

Звертаємо Вашу увагу, що уряд Таїланду схвалив плани будівництва авіаційного міста навколо аеропорту Утапао (код IATA: UTP), розташованого неподалік від відомого курорту Паттайя. Обґрунтуванням проекту є “необхідність дати імпульс розвитку авіаційної галузі” країни.
Будівництво Eastern Aviation City розпочнеться найближчими місяцями, повідомив представник уряду Тіпанан Сірічана.

За його словами, обсяг інвестицій у проект, який здійснюється за схемою державно-приватного партнерства, становитиме 290 млрд бат (8,9 млрд дол.).

Будівництво розгорнеться на площі 10,4 млн. кв. м у східній промисловій провінції Районг і включатиме розширення аеропорту Утапао, який наразі обслуговує лише кілька рейсів на день.

Тут буде створено мультимодальний центр: комплекси наземного транспорту, логістики, вантажне село та комерційний центр.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

%d блогерам подобається це: