Тайська біржа Bitkub планує провести лістинг у Гонконгу

Генеральний директор найбільшої криптовалютної біржі Таїланду Bitkub Джірають Срупсрісопа повідомив, що платформа збирається провести лістинг у Гонконгу в 2024 році.

За словами Джіраюта Срупсрісопа (Jirayut Srupsrisopa), біржа Гонконгу була обрана через надійне законодавство і високу ліквідність на фондових ринках країни, яка набагато вища ніж у Сінгапурі.

Засновник Bitkub вважає, що компанії з Південно-Східної Азії, як і раніше, віддаватимуть перевагу Гонконгу, тоді як західні фірми, швидше за все, працюватимуть у Нью-Йорку: «У Гонконгу вільніші і відкритіші правила. Ця країна більш сприйнятлива до впровадження нових технологій», – сказав Срупсрісоп.

Генеральний директор Bitkub зазначив, що в порівнянні з Гонконгом Таїланд більше просунувся в процесі прийняття цифрових активів як платіжного засобу.

Срупсрісопу додав, що вихід на біржу не є пріоритетом, і натомість компанія зосередиться на підвищенні ефективності. Незважаючи на недавній крах FTX та його наслідки, Срупсрісопа, як і раніше, вірить у майбутнє цифрових активів.

«Те, що кілька централізованих компаній неправильно поводилися із коштами клієнтів або мали дуже погане управління, не означає, що криптовалюта погана. Цифрові активи – це найкращий продукт, тому клієнти оберуть їх», – заявив він.

Заснована у 2018 році Bitkub має ліцензію Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) Таїланду та стверджує, що забезпечує 90% усіх криптотранзакцій у країні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Блог на WordPress.com .

%d блогерам подобається це: